Garaj Sundurma

Garaj Sundurma sistemleri kanopi sistemleri ile birlikte aracınızı başta doğal hava olaylarından korumanın yanında mekânınıza dekoratif çözüm dahi üretebilirsiniz.

 Kapsamı Nedir?

Öncelikle Yaşam alanlarına bitişik yapılan modellerde; yağışlı hava şartlarında araçlar park edildikten sonra, ıslanmadan kişilerin evine gitmesine olanak sağladığı gibi yazın da zararlı güneş ışınlarına karşı aracın güvende olmasını sağlar.

Yağmur olukları ile birlikte biriken suları zemine ulaştırılır. Bu konu en ince durumun başında gelmektedir aksi takdirde sonuç alınması çok zor. Uygulandığı alana ve yere dekoratif bir görüntü katarak araç korunmuş olur. Garaj Sundurma ve Kanopi Sistemleri istenilen ebatlarda ve kapalı veya yarı açık olarak projelendirilerek uygulanabilir.

 Özellikleri Nelerdir?

Kanopi Sistemleri için herhangi bir ebat veya boyut sınırlaması bulunmamaktadır. İstenen ebat ve boyutlarda üretim ve uygulamalar da mevcuttur. Garaj sundurması ihtiyacının oluşmasındaki en büyük sebeplerin başında; araçları güneşten ve dış etkenli diğer doğal hava olaylarından korumaktır. Fakat özellikle, zararlı olan UV ışınlarından ötürü güneşten korumaktır. Çünkü güneşin zararlı ışınları araçların kaportasında geçen zamanla maddi manevi zararlara yol açmaktadır.

Öncelikle Oto boyalarının içerisinde bulunmakta olan vernik, zaman içerisinde incelmekte ve kimyasal yapısın da bozulmalar gözükmektedir. Bu zararları engellemek için atılan adım be uygulanan, önerilen ürün ise özellikle polikarbon ve solid ürününden üretilen carport sundurma ve Kanopi Sistemleri olarak yapılır. Polikarbon veya solid ürününün tercih edilmesinin ilk nedeni güneşin zararlı ışınlarına karşı emici özellikte olmalarıdır. Polikarbon ve solid üst kaplama ürünlerinin renk seçenekleri bulunmaktadır. Renk seçenekleri için müşteri temsilcileri ve ekip firmamız aranıp bilgi alınabilir.

Tecrübeli ekibimiz ve ismi ile Garaj sundurma işlemleri konusunda en iyi hizmeti verdiğimizi daha önde çalıştığımız kişilerden de öğrenebilir ve sayfamızda bulunan resim ve bilgilerden de görebilirsiniz. Garaj sundurma işlemleri hakkında en önemli hususlardan bir tanesi renk ve boyuttur. Bu sebeple bizi arayıp hem bilgilendirme açısından hem de gelip keşif yapacak ekibimiz açısından bir ön bilgi amaçlı görüşme yapılabilir ve bu konuda uzman ekibimizden en iyi şekilde yardım ve destek alabilirsiniz.