Hakkımızda

ALBAYRAK AKUSTİK ®

Albayrak Akustik ® uzmanlaşmış alt yapısı ile 2006 yılında endüstriyel yalıtım alanında faaliyete başlamıştır.Firma yöneticilerindeki idelaist yaklaşımın amacı ;Branşa yönelik temel eğitimin yanı sıra ,uygulama alanlarını genişleterek ileri hedeflerine bilgi, tecrübe ve birikimler ile daha verimli ve kararlı adımlarla ulaşmaktır. Günümüzün aşılması gereken sorunları arasında olan gürültü kirliliğine karşı sistem ve teknolojinin yanı sıra inovasyon çalışmalarıylada kendini her alanda ispat eden bir firma olma yolundayız . Çağımızın hastalığı olan stresin başlıca sebebleri gürültü karmaşasıdır. ” Yaşam alanlarınızı yaşanabilecek mekanlara dönüştürmek tek arzumuz… ”
Firma olarak ilkemiz ;
Öncelikli ilkemiz siz değerli işbirlikçilerimizin gürültüden dolayı çaresiz kaldığı iç ve dış mekanlarınızın tüm akustik ve yalıtım çözümlerinde , stil ve makyaj detaylarıyla oturmaktan ve yaşamaktan keyif alabileceğiniz mekanlara dönüştürmek. Çözüm odaklı olmak ve memnuniyet ilkemiz standartlarımızdandır.Ticari Ahlak Kuralımızın ve olmazsa olmazlarımızın arasında birinci önceliğimiz ” güven ve ehemmiyet’tir ”

Biz her zaman şuna inanırız :
Daha iyi hizmet , daha çok müşteri ve daha çok kazanç demektir,
Daha çok kazanç , hizmet kalitesine daha çok yatırım demektir.
Hizmetten kazandığımızı insana ve ülkemize yatırım yapmaktayız.
Ve biz biliyoruzki inanmak, eger içinde özveri var ise başarmanın ‘ta’ kendisidir..

” Siz Böyle Bir Firmayla Çalışmak İstemezmisiniz ? ” By Company Albayrak Yapı
VİZYONUMUZ :
Her geçen gün değişen profilinin geliştirilmesi doğrultusunda,geniş bir alana uzmanlığını taşıyabileceği yurtiçi ve yurtdışı projelerinde, güçlü finansal sermayesi ve geçmiş deneyimlerinin desteği ile teknolojik gelişmelere duyarlı yaklaşımın getireceği sinerji ve değer sayesinde,şeffaf ve dinamik yapı ile müşteri memnuniyetini sağlamak ve sektöründe iyi bilinen,değerli bir marka olmak.Doğru zamanda,Doğru hizmet,doğru maliyet.
MİSYONUMUZ :
Hizmetlerinde önceliği kaliteye vererek, dürüst ve güvenilir bir hizmet anlayışı içerisinde, yeniliklere kolayca uyum sağlayan kapasiteli, profesyonel ve dinamik kadrosunun verimli çalışması ile inşaat alanındaki yerini ve teknolojisini daha ileriye taşımak, araştırma odaklı yaklaşımının farkında ve müteahhitlik sektöründe en yüksek değeri sunan bir aile şirketi olarak, tüm paydaşlarına en büyük getiriyi sağlamak.
SOSYAL POLİTİKAMIZ :
Kuruluş ilkeleri gereği yüklendiği sosyal sorumluluk bilinciyle tüm yöneticileri ve çalışanları ile çevreye saygılı olarak,müşterilerimize,sektöre ve ülke ekonomisine katma değer saglamayı kendine öncelikli ilke edinmiştir.
KALİTE POLİTİKAMIZ :
Albayrak Akustik ® Yöneticileri ve çalışanları olarak müşterilerimizin ihtiyaç,istek ve beklentilerini karşılamak için gerekli hizmet ve ürünleri kaliteli ve uygun fiyat politikası ile sunmayı,Ürünlerimizi ve hizmetlerimizi sunarken sosyal politikamıza uygun olarak üretmeyi,Tüm hizmet ve ürünlerimizin verimliliğini,güvenilirliğini ve kalitesini sürekli iyileştirmeyi,Faaliyetlerimizi yaparken iş ahlakı,saygı ve güleryüzü ön planda tutmayı,Müşterilerimize şirketimizin ortağı gözüyle bakarak her türlü öneri,istek ve şikayetlerini ön planda tutarak onlara daha iyi hizmet vermeyi Üstün bir görev bilir,o şuurla hareket ederiz. İletişim:0216 592 18 84 Pbx (Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın )
Saygılarımla Albayrak Akustik ® Özer Albayrak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.