Pratik Sundurma

Pratik Sundurma: Günümüzde en çok tercih edilen çatılar arasında yer alan sundurmaların artık montajları basitleştirilmiş hale getirilip herkesin yapabileceği tarzda olmuştur. Genellikle kapı ya da pencere önlerine tercih edilen pratik sundurmalar uygulandığı alanı adeta korumakla mükellef haline gelmiştir. Pratik sundurmalar yağmur, kar gibi olumsuz hava şartlarından uygulandığı alanı korur ve zararlı güneş ışınlarını %100 filtreleyerek gün ışığını içeriye alır. Yaptığımız işleri referans ya da uygulamalarımız kısmından görebilirsiniz.

Pratik sundurmaların satışını ve uygulamasını yapmaktayız. Satışını ülkemizin dört bir yanına gönderirken uygulamasını İstanbul ve İzmir çevresinde yapmaktayız.

Pratik Sundurma Nedir?

Binalarımızda, kapı ve camlarımızın korunması için, yapı teknolojisi var olduğundan beri sundurmaları kullanırız. Tabii eski zamanlarda sundurmalar bina inşa edilirken birer balkon çıkıntısı gibi inşa edilmekte iken, günümüzde daha farklı yöntemler tercih edilmektedir. Örneğin Sundurma ürünleri yeni nesil yapı elemanları içerisinde oldukça sık tercih edilen ürünlerdir. Polikarbon levhalardan veya camda üretilebilen Sundurma ürünlerinin üretimi ve montajı son derece kolay olup, hızlı biçimde teslim edilebilirler. Bunun yanında istediğiniz tasarıma sahip olabilir ve oldukça ekonomiktirler.

Pleksi Glas oalrak tanımlanan, esnek ve ışık geçirgenliğine sahip levhalarla kaplanan iskeletten imal edilen Pratik Sundurma ürünleri, özellikle pencerelerin üzerinde ışık geçişini kesmeden dış etkenlere karşı koruyucu olarak kullanılmaları mümkündür. Kapı üzerlerinde ve bina girişlerinde güvenle kullanılabilecek bu dekoratif ürüne kolayca sahip olmak için bizi arayabilirsiniz.

Pratik Sundurma Malzemeleri

İster Pleksi, ister diğer materyallerden özel olarak üretilecek Sundurma ürünlerimizle hizmetinizdeyiz. Ürünlerimize oldukça uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz. Tek yapmanız gereken, bizden keşif randevusu almak veya konu hakkında bilgiye sahipseniz istediğiniz ölçüleri net biçimde belirtip sipariş vermektir. Pratik Sundurma ürünlerinin hazırları olduğu gibi, özel olarak  imalat yapılıp, yapınızın özelliklerine be beğeninize uygun bir tasarım da ortaya konulabilecektir. Uv filtreli pleksi levhaların güneş ışınlarının zararlı etkilerinden arındırdığı gün ışığını, diğer doğa olaylarından etkilenmeden almak ve yapınıza dekoratif bir görünüm kazandırmak için Pratik Sundurma ürünlerini tercih edebilir, yıllarca güvenle kullanabilirsiniz.

Ayrıntılı Bilgi ve Fiyat Teklifi İçin 0553 217 60 67’den Bize Ulaşabilirsiniz.