Sundurma Birim Fiyat

Sundurma Birim Fiyatı

 

Sundurma cam, kapı ve pencerelerinizin olumsuz hava şartlarından meydana gelen kar, yağmur gibi birçok kötü şartlardan dolayı koruma amaçlı kurulan bir sistemdir. Sundurma cam sistemleri hava şartlarından meydana gelen pisliğe ve kötü durumlara karşı da korunaklı bir sistem uygulamaktadır. İçerisinde bulunan malzemeleri sayesinde güneşi emerek içeri girme olanağını sıfıra indirdi. Yönüne göre değişim gösteren emme olanağı güney bölgeleri için yaklaşık olarak %60 civarında güneş ışınlarını emerek doğu ve batı bölgelerinde olan sundurma camlarında ise %70 ile %80 arasında farklılıklar göstermektedir. Sundurma cam sistemleri için kullanılan malzemelerin en iyi malzemelerden oluşması da hassasiyetin önemini göstermektedir.

Zararlı güneş ışınları engelleyerek aynı zaman da evinizde bulunan eşyaların ve mobilyalarınızın da renklerinin solmasını önleyerek koruma amaçlı bir sistemden oluşmaktadır. Her türlü darbe ve kötü hava durumlarına dayanıklı sistem aynı zamanda çok pratik bir kuruluma sahip olup hafif olması açısından da oldukça kullanışlı bir üründür. Sundurma cam kullanılan malzeme sayesinde katlanabilir ve çok kullanışlı bir sistemden oluşumu da ayrı bir noktadır. Ahşap ve polikarbon oluşumundan meydana gelmektedir. Yaklaşık olarak 6 türden oluşmaktadır. Ebatları ya da genişliği gibi birçok seçeneği de sizin seçimize bırakarak istediğiniz şekilde tasarlanmaktadır. Hazır sundurma sistemi de bulunmakla birlikte isteğe göre hemen takılıp uygulanması hizmeti de bulunmaktadır. 7/24 hizmet hakkında bilgi alabilir gerekli sorularınızı yöneltebilirsiniz.

 

Sundurma Özellikleri

Sundurma özellikleri, arasında sayabileceğimiz bazı önemli noktalar vardır. Toplamda altı değişik çeşitte ölçüler bulunmaktadır. İstenildiği kadar yan yana monte edilebilme özelliğine sahiptir. İstenildiği kadar uzunluğa sahiptir. Kapı ve pencerelerinizin korumasından ziyade şık ve zevke hitap eden tasarımlardan oluşmaktadır. Pratik uygulaması sayesinde zaman kaybına sebebiyet vermeden gün içerisinde uygulanması gerçekleşmektedir.

Sundurma Birim Fiyatı

Sundurma birim fiyat, istediğiniz ölçülere göre değişim göstermektedir. İstediğiniz ölçüler eğer fazla ise sundurma birim fiyat alanında da bu fiyat yükselir. Uygun bir sundurma birim fiyat listesine sahip olan sundurma cam sistemleri hiç bir fiyat kalabalığına sebebiyet vermeden cebinize ve göz zevkinize hitap etmeyi başarmaktadır.

 

Sundurma Birim Fiyatı Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin: 0216 487 00 61