Sundurma | Cam Sundurma

Sundurma; Sundurmalar bina girişlerinde yağmurdan ve güneşten korunmak amaçlı kullanılmaktadır.Cam sundurma otel, bina, banka vb. yerler için kullanılmakta olup şık bir görünüme sahiptir. Yapılarınıza estetik bi görünüm sağlar. Cam sundurmalarda 4 çeşit renk alternatifi bulunmaktadır.Bu renkler; Füme, yeşil, bronz, mavi’dir.Cam sundurmalar için özel camlar kullanılmaktadır.
Bu camlar;
Temperli Cam: Camın özel fırınlarda 690°C ‘ye kadar ısıtılarak hava ile soğutulma işlemidir.Bu işlem sonucunda cam darbe ve kırılmaya karşı dayanklılık kazanır.
Lamine Cam: Lamine camlar ‘cam+PVB+cam’ olarak cam sektöründe kırılmaz diye bilinsede kırılıp dağılma yapmayan camlardır.Lamine camlı sundurmalarda U.V ışınları %96 oranında kırılmaktadır.
Kapı önü sundurmalarında en uygun olan cam bu iki işlemden geçen camların kullanılmasıdır. Lamine tempercam .temperli cam+PVB+temperli cam’dır.
Yapılarınızın estetiğini bozmadan şık bir görüm sağlaması cam sundurma ile mümkündür.
Cam sundurmalar özel imalat olduğu için sizin yerinizin durumuna göre uzman ekiplerimiz tarafından yapılan keşif sonucu detaylandırılarak yapılmaktadır.