Sundurma Cam

Sundurma Cam

Sundurma cam, kapılarınız ve pencereleriniz için tasarlanan ve olumsuz hava şartlarından meydana gelen yağmur ve kar sebebi ile kapı ve pencerelerinizi korumak amaçlı uygulanan bir sistemdir. Kötü hava şartlarının sebebiyet verdiğini yağmur çamur gibi durumlarda pencerelerinizi ve kapılarınızı temiz tutmaya yarana sundurma cam sistemi aynı zamanda da korunmak için uygulanan bir tasarımdır.

Güneş ışınlarını emerek içeri geçişini engelleyen sistem sayesinde evinizin içerisinde bulunan mobilyaları, eşyaları güneş ışınları sayesinde renk alma oluşumunu engellemesi ile tanınmaktadır. Bu sayede eşyalarınız ilk günkü ki renklerini korumayı başarmış olacaksınız. Güneş enerjisini güneye bakan taraflarda yaklaşık olarak %60 civarında emer batı ve doğu bölgelerinde ise bu oran %70 ve %80 arasında değişim göstermektedir. Bunun sebebi ise güneşin değişim ve ışın oluşumudur.

Güneş içerisinde bulunan mor ötesi ışını emmesi sayesinde oldukça yararlı bir konuma sahip olmanızı da desteklemektedir. Dış kimyasal etkiler ve ısıya karşı dayanıklılık ve güç göstermektedir. İki taşıyıcı koldan meydana gelen sistem yan yana ilave sistemi ile tasarlanma hedeflenerek oluşmaktadır. Özel kolların ham maddesi içerisinde bulunan elyaf ve polimer cam sistemi sayesinde de daha kullanışlı hale gelmektedir. Oldukça hafif ve bükülebilir sistemi sayesinde hafif ve kullanışlı olan sundurma cam darbelere karşı da korunaklı bir sistemdir. Estetik bir duruş katarak aynı zamanda yerinizi de aydınlatmaya yarayan benzersiz bir sistemdir.

 

Sundurma cam modelleri

Sundurma cam modelleri, elbette ki çeşitlerine göre değişmektedir. Birçok sundurma sistemi bulunan sistemler istediğini yere ve duruma göre uygun aynı zamanda ideal bir seçenekler ile karşımıza çıkmaktadır. Kapı, pencere, çatı, garaj önü ve sayılabilecek birçok alanda sundurma modelleri mevcuttur.

Sundurma cam özellikleri

Toplamda altı değişik ölçüde sundurma sistemi bulunmaktadır. İstediğin miktarda yan yana monte edilme imkânı sağlanmaktadır. Ölçüleri ve uzunlukları tamamen sizin isteğiniz üzerine şekillenir. Şık görünümü sayesinde göz zevkini de sunmaktadır. Pencere ve kapılarınızı yağmur ve kar durumunda korumaktadır. Monte etme aşaması hızlı ve pratik bir şekilde uygulanmaktadır. Uyguladığınız yerin temiz kalmasını ve uğraşmamak için tasarlanan bir yapıttır.

 

Sundurma Cam Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin: 0216 487 00 61